Барај
КАПА
КАПА
КАПА
КАПА
LEVI'S

КАПА

Шифра на артикл: 233074-6-59
1.290 МКД
1.290 МКД
1.290 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
    *
Залихи
0+ komada na lageru
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија КАПИ
Бренд LEVI'S
Пол МАШКИ
Боја ЦРНА
Сезона SS21 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 21

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
КАПИ M9010026A-02A
1.890 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ M9010011A-02A
1.890 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ 0129801-01
999 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ M9010006A-02A
1.290 МКД