Барај
КАПА
КАПА
КАПА
КАПА
LEVI'S

КАПА

Шифра на артикл: 233064-6-59
Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
    *
Залихи
0+ komada na lageru
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија КАПИ
Бренд LEVI'S
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Сезона SS21 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 21
Состав 65% Памук 35% Полиестер

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
КАПИ 87095708-99
990 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ W9010103A-4HA
1.890 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ K60K608155-BDS
3.190 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ GSS009462
2.590 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ GSS009355
1.990 МКД