Барај
КАПА
КАПА
КАПА
КАПА
КАПА
КАПА
SPRINGFIELD

КАПА

Шифра на артикл: 0129836-11
999 МКД
999 МКД
999 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • XS
    *
Залихи
0+ komada na lageru
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија КАПИ
Бренд SPRINGFIELD
Пол МАШКИ
Боја ТЕГЕТ
Сезона SS21 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 21
Состав 55% ЛЕН 42% ПАМУК 3% ЕЛАСТИН

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
КАПИ M9010021A-JUA
1.290 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ 231652-6-17
1.290 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ A1E9M-484
1.990 МКД