Барај
КАПА
КАПА
КАПА
КАПА
КАПА
КАПА
КАПА
КАПА
SPRINGFIELD

КАПА

Шифра на артикл: 0129852-12
999 МКД
999 МКД
999 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Последно парче
Провери достапност
  • XS
    *
Залихи
0+ komada na lageru
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија КАПИ
Бренд SPRINGFIELD
Пол МАШКИ
Боја СИНА
Сезона SS21 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 21
Состав 50% ЛЕН 40% ПАМУК 10% ПОЛИЕСТЕР

Остави коментар

Trenutno nema komentara