Барај
КАПА
КАПА
КАПА
КАПА
PARFOIS

КАПА

Шифра на артикл: 185722_EC
990 МКД
990 МКД
990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • U
    *
Залихи
0+ komada na lageru
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија КАПИ
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја БЕЛА
Сезона SS21 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 21
Состав Постава: 100%Памук / 100%Памук

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
КАПИ 87016706-05
1.490 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ AW0AW09765-YBR
2.790 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ RPL007907
2.190 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ 233064-6-21
1.590 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ W9010003A-01C
1.290 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ GSS009545
1.990 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ AW0AW09806-YBI
2.790 МКД