Барај
КАПА
КАПА
КАПА
КАПА
КАПА
КАПА
КАПА
КАПА
CALVIN KLEIN

КАПА

Шифра на артикл: K60K607983-0K9
Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
    *
Залихи
0+ komada na lageru
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија КАПИ
Бренд CALVIN KLEIN
Пол ЖЕНСКИ
Боја КРЕМ
Сезона SS21 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 21
Состав 100%Памук

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи