Барај
КАПА
КАПА
КАПА
КАПА
КАПА
КАПА
DESIGUAL

КАПА

Шифра на артикл: 21SAHA01-1001
Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
    *
Залихи
0+ komada na lageru
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија КАПИ
Бренд DESIGUAL
Пол ЖЕНСКИ
Боја БЕЛА
Сезона SS21 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 21


Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
КАПИ 87016706-05
1.490 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ 233064-6-21
1.590 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ 87045701-05
990 МКД