Барај
КАПА
КАПА
КАПА
КАПА
КАПА
КАПА
DIESEL

КАПА

Шифра на артикл: 00SYQ90BAUI-3BH
Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
    *
Залихи
0+ komada na lageru
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија КАПИ
Бренд DIESEL
Пол МАШКИ
Боја ЦРВЕНА
Сезона SS21 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 21
Состав 100%Памук

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
КАПИ A1E9M-P92
1.990 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ A1EZL-P92
1.990 МКД