Барај
КАПА
КАПА
КАПА
КАПА
КАПА
КАПА
PARFOIS

КАПА

Шифра на артикл: 181308_NV
790 МКД
790 МКД
790 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • U
    *
Залихи
0+ komada na lageru
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија КАПИ
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја ТЕГЕТ
Сезона FW20 ЕСЕН ЗИМА 2020
Состав 100%Волна

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
КАПИ 164877_NV
396 МКД
Заштеда -60%
990 МКД