Барај
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
LEVI'S

ЈАКНА

Шифра на артикл: 79695-0001
8.590 МКД
4.295 МКД
4.295 МКД
Заштеда: 4.295 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка

Провери достапност
 • XS
  *
 • S
  *
 • M
  *
 • L
  *
Залихи
0+ komada na lageru
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЈАКНИ
Бренд LEVI'S
Пол ЖЕНСКИ
Боја ДЕНИМ
Сезона FW20 ЕСЕН ЗИМА 2020

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ GSS010368
9.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
1.990 МКД
Заштеда -20%
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 29944-0149
4.345 МКД
Заштеда -50%
8.690 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 29944-0147
4.345 МКД
Заштеда -50%
8.690 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
2.190 МКД
Заштеда -27%
2.990 МКД
Големина
XS
S
M