Барај
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
GEOX

ЈАКНА

Шифра на артикл: M0425BT2566-2204
Провери достапност
 • 50
  *
 • 52
  *
 • 54
  *
 • 56
  *
Залихи
0+ komada na lageru
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЈАКНИ
Бренд GEOX
Пол МАШКИ
Боја ЖОЛТА
Сезона FW20 ЕСЕН ЗИМА 2020
Состав 100% ПОЛИАМИД

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ M1220ZT2620-2117
12.590 МКД
Големина
48
50
52
54
56
58
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ RPL007596
9.190 МКД
Големина
M
L
XL
XXL