ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
OKAIDI

ЈАКНА

Шифра на артикл: 94010172
1.790 МКД
895 МКД
895 МКД
Заштеда: 895 МКД
Извести ме за попуст
Последно парче
Провери достапност
 • *
 • *
 • *
 • *
 • *
 • 10Г
  *
 • 12Г
  *
 • 14Г
  *
Залихи
0+ komada na lageru
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЈАКНИ
Бренд OKAIDI
Пол ДЕВОЈЧИЊА
Боја СИНА
Сезона Okaidi пролет/лето 2020
Големина 10 години, 12 години, 14 години, 3 години, 4 години, 5 години, 6 години, 8 години

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 94009221
1.790 МКД
Големина
10Г
12Г
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 94054400
1.690 МКД
Големина
10Г
12Г
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 94054204
1.690 МКД
Големина
10Г
12Г
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 94008412
1.890 МКД
Големина
10Г
12Г
14Г
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 94008697
1.690 МКД
Големина
10Г
12Г
14Г
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 94378138
1.490 МКД
Големина
6M
12M
18M
23M
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 94053371
1.145 МКД
Заштеда -50%
2.290 МКД
Големина
10Г
12Г
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 94050124
1.690 МКД
Големина
10Г
12Г
14Г
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 94050479
1.690 МКД
Големина
10Г
12Г
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 94050285
1.790 МКД
Големина
10Г
12Г
14Г
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 92105434
2.390 МКД
Големина
10Г
string(0) ""
string(0) ""