Барај
%
×
Слави ја својата убавина секој ден!

Kiko Milano Powerful Love Collection

ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
CALVIN KLEIN

ЈАКНА

Шифра на артикл: J20J220017-BEH
21.990 МКД
13.194 МКД
11.875 МКД
Заштеда: 10.115 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЈАКНИ
Бренд CALVIN KLEIN
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 100%Полиестер

Trenutno nema komentara
21.990 МКД
13.194 МКД
11.875 МКД
Заштеда: 10.115 МКД
Извести ме за попуст
2
1