Барај
%
×
Mango Man New Collection

Парчиња скроени за безвременски комбинации!

ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
DIESEL

ЈАКНА

Шифра на артикл: A063370NDAU-9BW
20.190 МКД
12.114 МКД
10.903 МКД
Заштеда: 9.287 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • XS
    XS
  • S
    S
  • M
    M
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Квантитет: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЈАКНИ
Бренд DIESEL
Пол ЖЕНСКИ
Боја СИВА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 50%Памук 50%полиамид

Trenutno nema komentara
20.190 МКД
12.114 МКД
10.903 МКД
Заштеда: 9.287 МКД
Извести ме за попуст
2
1