Барај
%
×
Mango Man New Collection

Парчиња скроени за безвременски комбинации!

ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
MANGO

ЈАКНА

Шифра на артикл: 37067702-37
Šifra proizvođača: 37067702
6.490 МКД
2.590 МКД
2.331 МКД
Заштеда: 4.159 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
 • XL
  XL
 • XXL
  XXL
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Квантитет: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЈАКНИ
Бренд MANGO
Пол МАШКИ
Боја МАСЛИНЕСТА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 100% Полиестер Постава: 100% Полиестер Полнење: 100% Рециклиран полиестер Надворешна лепенка: 75% Полиамид 25% Памук

Trenutno nema komentara
6.490 МКД
2.590 МКД
2.331 МКД
Заштеда: 4.159 МКД
Извести ме за попуст
2
1