Барај
%
×
Mango Man New Collection

Парчиња скроени за безвременски комбинации!

ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
DAN JOHN

ЈАКНА

Шифра на артикл: DJ000903
Isbn: I22B42-1742-JTEGRIGIO
11.390 МКД
6.829 МКД
6.829 МКД
Заштеда: 4.561 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
 • XL
  XL
 • XXL
  XXL
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЈАКНИ
Бренд DAN JOHN
Пол МАШКИ
Боја СИВА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 80% Полиестер, 20% Вискоза
Trenutno nema komentara
11.390 МКД
6.829 МКД
6.829 МКД
Заштеда: 4.561 МКД
Извести ме за попуст
2
1