Барај
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
SUPER DRY

ЈАКНА

Шифра на артикл: W5011179A-34C
8.990 МКД
8.990 МКД
6.293 МКД
Заштеда: 2.697 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
 • XL
  XL
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЈАКНИ
Бренд SUPER DRY
Пол ЖЕНСКИ
Боја БЕЛА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 96% Најлон 4% Полиестер

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ W5011503A-04C
5.943 МКД
Заштеда -30%
8.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ RPL010186
6.853 МКД
Заштеда -30%
9.790 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ DW0DW14287-YBR
16.723 МКД
Заштеда -30%
23.890 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 37017715-02
3.493 МКД
Заштеда -30%
4.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ W5010978A-34C
9.093 МКД
Заштеда -30%
12.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ W5011178A-34C
5.943 МКД
Заштеда -30%
8.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ W5010995A-34C
8.183 МКД
Заштеда -30%
11.690 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ W5011405A-01C
4.543 МКД
Заштеда -30%
6.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 22WWEWAE-1000
11.473 МКД
Заштеда -30%
16.390 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 50473930-110
19.243 МКД
Заштеда -30%
27.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 37015131-02
6.993 МКД
Заштеда -30%
9.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ GSS013965
10.493 МКД
Заштеда -30%
14.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL