Барај
%
×
WS New Collection

PRETTY, COMFORTABLE & SEXY

ЈАКНА
SUPER DRY

ЈАКНА

Шифра на артикл: M5011573A-IDZ
12.990 МКД
12.990 МКД
12.990 МКД
Заштеда: -0 МКД
Извести ме за попуст
Cross Sale -20%/-30%

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Провери достапност
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
 • XL
  XL
 • XXL
  XXL
 • XXXL
  XXXL
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЈАКНИ
Бренд SUPER DRY
Пол МАШКИ
Боја СИНА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ DJ001045
8.399 МКД
Заштеда -20%
10.490 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ A5XQH-CY5
9.592 МКД
Заштеда -20%
11.990 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
XXXL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ DJ000986
8.399 МКД
Заштеда -20%
10.490 МКД
Големина
46
48
50
52
54
56
58
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ DJ000979
8.990 МКД
Големина
46
48
50
52
54
56
58
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 2834859-10
5.592 МКД
Заштеда -20%
6.990 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
XXXL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 2834855-11
4.792 МКД
Заштеда -20%
5.990 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
XXXL