Барај
%
×
WS New Collection

PRETTY, COMFORTABLE & SEXY

ЕЛЕК
ЕЛЕК
ЕЛЕК
ЕЛЕК
ЕЛЕК
ЕЛЕК
ЕЛЕК
ЕЛЕК
ARISTOTELI BITSIANI

ЕЛЕК

Шифра на артикл: 8502047-001
4.490 МКД
4.490 МКД
4.490 МКД
Заштеда: -0 МКД
Извести ме за попуст
Cross Sale -20%/-25%

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Провери достапност
 • M
  M
 • L
  L
 • XL
  XL
 • XXL
  XXL
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЕЛЕЦИ
Бренд ARISTOTELI BITSIANI
Пол МАШКИ
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 100%Најлон
Trenutno nema komentara

Слични производи