Барај
%
×
Mango Man New Collection

Парчиња скроени за безвременски комбинации!

ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
DESIGUAL

ЈАКНА

Шифра на артикл: 22WWEW18-8018
9.790 МКД
5.874 МКД
5.874 МКД
Заштеда: 3.916 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЈАКНИ
Бренд DESIGUAL
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЖОЛТА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 59%Полиестер 41%полиамид


Trenutno nema komentara
9.790 МКД
5.874 МКД
5.874 МКД
Заштеда: 3.916 МКД
Извести ме за попуст
2
1