Барај
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
TRUSSARDI JEANS

ЈАКНА

Шифра на артикл: TRJ000164
Isbn: 52S007391T005958-U281
18.490 МКД
18.490 МКД
12.943 МКД
Заштеда: 5.547 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • 48
  48
 • 50
  50
 • 52
  52
 • 54
  54
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЈАКНИ
Бренд TRUSSARDI JEANS
Пол МАШКИ
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 100%Плиестер
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 8518047-001
6.743 МКД
Заштеда -25%
8.990 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
XXXL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 8522047-001
6.743 МКД
Заштеда -25%
8.990 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
XXXL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 8522047-005
6.743 МКД
Заштеда -25%
8.990 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
XXXL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 50474658-001
20.790 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
КОЖНА ЈАКНА 50481772-202
51.790 МКД
Големина
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 50481732-001
26.290 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ DM0DM15124-BDS
14.133 МКД
Заштеда -30%
20.190 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ RPL010325
25.333 МКД
Заштеда -30%
36.190 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ RPL010316
18.403 МКД
Заштеда -30%
26.290 МКД
Големина
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ RPL010303
11.473 МКД
Заштеда -30%
16.390 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
25.333 МКД
Заштеда -30%
36.190 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ M5011656A-02A
5.453 МКД
Заштеда -30%
7.790 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
XXXL