Барај
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
SPRINGFIELD

ЈАКНА

Шифра на артикл: 8274181-01
6.490 МКД
6.490 МКД
4.543 МКД
Заштеда: 1.947 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
 • XL
  XL
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЈАКНИ
Бренд SPRINGFIELD
Пол ЖЕНСКИ
Боја СИНА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 100% ПОЛИЕСТЕР

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ RPL010310
10.143 МКД
Заштеда -30%
14.490 МКД
Големина
XXS
XS
S
M
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ RPL010282
13.783 МКД
Заштеда -30%
19.690 МКД
Големина
XXS
XS
S
M
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 8234631-10
4.193 МКД
Заштеда -30%
5.990 МКД
Големина
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 8274185-01
4.543 МКД
Заштеда -30%
6.490 МКД
Големина
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ GSS014241
10.493 МКД
Заштеда -30%
14.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 8274176-90
3.493 МКД
Заштеда -30%
4.990 МКД
Големина
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 8274177-10
3.493 МКД
Заштеда -30%
4.990 МКД
Големина
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 37077623-52
4.193 МКД
Заштеда -30%
5.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL