Барај
%
×
Слави ја својата убавина секој ден!

Kiko Milano Powerful Love Collection

ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
SPRINGFIELD

ЈАКНА

Шифра на артикл: 0954289-37
4.990 МКД
2.994 МКД
2.695 МКД
Заштеда: 2.295 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка

Провери достапност
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
 • XL
  XL
 • XXL
  XXL
 • XXXL
  XXXL
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Квантитет: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЈАКНИ
Бренд SPRINGFIELD
Пол МАШКИ
Боја КАФЕНА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 78% ПОЛИЕСТЕР 19% ВИСКОЗА 3% ЕЛАСТИН

Trenutno nema komentara
4.990 МКД
2.994 МКД
2.695 МКД
Заштеда: 2.295 МКД
Извести ме за попуст
2
1