Барај
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
SPRINGFIELD

ЈАКНА

Шифра на артикл: 8274178-27
3.990 МКД
3.990 МКД
3.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
SPF -30% ONLINE ONLY

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Провери достапност
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
 • XL
  XL
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЈАКНИ
Бренд SPRINGFIELD
Пол ЖЕНСКИ
Боја СИВА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 100% ПОЛИАМИД

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ A063370NDAU-9BW
20.190 МКД
Големина
XS
S
M
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ RPL010188
9.790 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ A5WTS-CY2
13.290 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ W5010964A-CQ4
6.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ W5010995A-PJN
11.690 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 50479043-979
22.790 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ GSS014143
12.590 МКД
Големина
XS
S
M
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ GSS014068
12.590 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ W5011319A-6NN
8.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ HOEY-899-SIV
19.690 МКД
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ ASTM-560-SVS
21.690 МКД
Големина
XS
M
L
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ BVDM-877-IND
21.690 МКД
Големина
XS
S
M
L