Барај
%
×
Get your Replay

The search for something more!

ТЕКСАС ЈАКНА
ТЕКСАС ЈАКНА
ТЕКСАС ЈАКНА
ТЕКСАС ЈАКНА
ТЕКСАС ЈАКНА
ТЕКСАС ЈАКНА
TOMMY HILFIGER

ТЕКСАС ЈАКНА

Шифра на артикл: DW0DW13400-1AB
10.490 МКД
5.245 МКД
5.245 МКД
Заштеда: 5.245 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ТЕКСАС ЈАКНА
Бренд TOMMY HILFIGER
Пол ЖЕНСКИ
Боја ДЕНИМ
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 89%Памук 2%еластин


Trenutno nema komentara
10.490 МКД
5.245 МКД
5.245 МКД
Заштеда: 5.245 МКД
Извести ме за попуст
2
1