Барај
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
DIESEL

ЈАКНА

Шифра на артикл: A061450BHAZ-37A
20.190 МКД
20.190 МКД
14.133 МКД
Заштеда: 6.057 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • M
  M
 • L
  L
 • XL
  XL
 • XXL
  XXL
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЈАКНИ
Бренд DIESEL
Пол МАШКИ
Боја ПОРТОКАЛОВА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 100%Полиестер

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ J30J318412-S04
12.663 МКД
Заштеда -30%
18.090 МКД
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ A2G9R-643
13.503 МКД
Заштеда -30%
19.290 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
XXXL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 37077705-28
6.993 МКД
Заштеда -30%
9.990 МКД
Големина
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ A22XB-DA1
11.543 МКД
Заштеда -30%
16.490 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
XXXL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ A22W2-643
17.493 МКД
Заштеда -30%
24.990 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
XXXL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ GSS013652
9.723 МКД
Заштеда -30%
13.890 МКД
Големина
M
L
XL
XXL