Барај
%
×
WS New Collection

PRETTY, COMFORTABLE & SEXY

ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
GUESS

ЈАКНА

Шифра на артикл: GSS013966
Isbn: W2BL38W6NW2-JBLK
Провери достапност
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
 • XL
  XL
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЈАКНИ
Бренд GUESS
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 86% Полиамид 14%Еластан

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 47040039-99
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 47050152-99
4.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 47050162-99
4.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 47009604-99
7.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 47051257-99
7.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL