Барај
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
CALVIN KLEIN

ЈАКНА

Шифра на артикл: J20J219935-0HD
19.690 МКД
19.690 МКД
13.783 МКД
Заштеда: 5.907 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • XS
    XS
  • S
    S
  • M
    M
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЈАКНИ
Бренд CALVIN KLEIN
Пол ЖЕНСКИ
Боја КРЕМ
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 100%Полиестер

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ RPL010185
12.453 МКД
Заштеда -30%
17.790 МКД
Големина
XXS
XS
S
M
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ DW0DW14295-VLP
12.593 МКД
Заштеда -30%
17.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ GSS014329
8.813 МКД
Заштеда -30%
12.590 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ GSS014325
14.973 МКД
Заштеда -30%
21.390 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 8274184-90
4.543 МКД
Заштеда -30%
6.490 МКД
Големина
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ W5011248A-6MW
10.493 МКД
Заштеда -30%
14.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ W5011183A-PZA
5.453 МКД
Заштеда -30%
7.790 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 8234630-37
4.193 МКД
Заштеда -30%
5.990 МКД
Големина
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ W2625BT2562-1477
14.203 МКД
Заштеда -30%
20.290 МКД
Големина
40
42
44
46
48
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 8274180-37
4.543 МКД
Заштеда -30%
6.490 МКД
Големина
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ GSS014070
13.643 МКД
Заштеда -30%
19.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ W5011057A-PZA
9.093 МКД
Заштеда -30%
12.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL