Барај
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
CALVIN KLEIN

ЈАКНА

Шифра на артикл: J20J219008-0JV
14.090 МКД
14.090 МКД
9.863 МКД
Заштеда: 4.227 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЈАКНИ
Бренд CALVIN KLEIN
Пол ЖЕНСКИ
Боја РОЗОВА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 100%Полиамид

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ W2628NT2941-8301
14.903 МКД
Заштеда -30%
21.290 МКД
Големина
40
42
44
46
48
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ DW0DW09350-THW
8.953 МКД
Заштеда -30%
12.790 МКД
Големина
XS
S
M
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ A061930BHAV-36M
11.963 МКД
Заштеда -30%
17.090 МКД
Големина
XS
S
M
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 50471226-688
12.103 МКД
Заштеда -30%
17.290 МКД
Големина
34
36
38
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ GSS013504
6.993 МКД
Заштеда -30%
9.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ GSS013454
5.313 МКД
Заштеда -30%
7.590 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 8274173-73
2.093 МКД
Заштеда -30%
2.990 МКД
Големина
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ GSS013230
6.643 МКД
Заштеда -30%
9.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ GSS013225
7.483 МКД
Заштеда -30%
10.690 МКД
Големина
XS
S
M
L