Барај
%
×
End of summer with KIKO MILANO

BLUE ME - нова револуционерна колекција

ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
MANGO

ЈАКНА

Шифра на артикл: 37030035-99
Šifra proizvođača: 37030035
5.990 МКД
5.990 МКД
5.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
 • XL
  XL
 • XXL
  XXL
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЈАКНИ
Бренд MANGO
Пол МАШКИ
Боја ЦРНА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 88% Полиестер 09% Вискоза 03% Памук Постава: 100% Полиестер Облога: 100% Полиуретан

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 37075904-99
4.990 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 50476209-001
33.990 МКД
Големина
46
48
50
52
54
56
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ A061400IGAG-9XX
33.890 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ A077960EFAK-9XX
18.790 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ A068130JKKL-9XX
33.890 МКД
Големина
XS
S
M
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ A061450BHAZ-9XX
20.190 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ A064220BHAZ-9XX
18.790 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ A5XT1-001
22.990 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
XXXL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ A5XTN-001
29.990 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
XXXL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ A2AEB-DA5
13.290 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
XXXL