Барај
%
×
UNSTOPABLE - SPRINGFIELD OUTDOOR COLLECTION

Погледнете ја новата outdoor колекција на SPRINGFIELD

КОЖНА ЈАКНА
BOSS

КОЖНА ЈАКНА

Шифра на артикл: 50469834-001
41.390 МКД
41.390 МКД
41.390 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Последно парче
Провери достапност
 • 48
  48
 • 50
  50
 • 52
  52
 • 54
  54
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија КОЖНА ЈАКНА
Бренд BOSS
Пол МАШКИ
Боја ЦРНА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 100%Кожа
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
КОЖНА ЈАКНА 50476893-001
48.990 МКД
Големина
48
50
52
54
56
Sačuvano u omiljne
КОЖНА ЈАКНА 50469845-275
41.990 МКД
Големина
48
50
52
54
Sačuvano u omiljne
КОЖНА ЈАКНА 50469844-001
37.990 МКД
Големина
48
50
52
54
56