Барај
%
×
DAN JOHN - Италијански бренд за софистицирани мажи

Нова колекција есен-зима 2022

ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
GUESS

ЈАКНА

Шифра на артикл: GSS013382
Isbn: M2YL17WEQO0-G9H6
9.490 МКД
9.490 МКД
9.490 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • M
    M
  • L
    L
  • XL
    XL
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЈАКНИ
Бренд GUESS
Пол МАШКИ
Боја СИВА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 100% Полиестер..

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ M5011212A-CQ4
6.490 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
XXXL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ M5011573A-PJN
12.990 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
XXXL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ M5011113A-00Q
12.390 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
XXXL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ M5011331A-07Q
6.490 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
XXXL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ GSS014164
10.690 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 0094554-40
4.290 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
XXXL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ GSS014148
14.990 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ DJ000799
3.672 МКД
Заштеда -20%
4.590 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 50470874-081
13.990 МКД
Големина
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ RPL007258
5.157 МКД
Заштеда -70%
17.190 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 0954195-45
1.800 МКД
Заштеда -70%
5.999 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
XXXL