Барај
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
SPRINGFIELD

ЈАКНА

Шифра на артикл: 8274172-14
2.990 МКД
2.990 МКД
2.093 МКД
Заштеда: 897 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
 • XL
  XL
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЈАКНИ
Бренд SPRINGFIELD
Пол ЖЕНСКИ
Боја ДЕНИМ
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 98% ПАМУК 2% ЕЛАСТИН

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 50478680-440
9.653 МКД
Заштеда -30%
13.790 МКД
Големина
XS
S
M
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 50486491-020
9.653 МКД
Заштеда -30%
13.790 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ DW0DW13400-1AB
7.343 МКД
Заштеда -30%
10.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ GSS013918
7.483 МКД
Заштеда -30%
10.690 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 22WWED40-5053
6.853 МКД
Заштеда -30%
9.790 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 6W3WJ0290000-F20
21.203 МКД
Заштеда -30%
30.290 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ RPL009601
6.433 МКД
Заштеда -30%
9.190 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 37092880-TM
1.743 МКД
Заштеда -30%
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 37050325-TM
1.743 МКД
Заштеда -30%
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 37020320-TN
1.743 МКД
Заштеда -30%
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 37010093-TM
2.093 МКД
Заштеда -30%
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 50466843-445
8.260 МКД
Заштеда -30%
11.790 МКД
Големина
XS
S
M
L