Барај
%
×
Mango Man New Collection

Парчиња скроени за безвременски комбинации!

ТЕКСАС ЈАКНА
ТЕКСАС ЈАКНА
ТЕКСАС ЈАКНА
ТЕКСАС ЈАКНА
ТЕКСАС ЈАКНА
ТЕКСАС ЈАКНА
ТЕКСАС ЈАКНА
ТЕКСАС ЈАКНА
ТЕКСАС ЈАКНА
ТЕКСАС ЈАКНА
MANGO

ТЕКСАС ЈАКНА

Шифра на артикл: 37020320-TN
Šifra proizvođača: 37020320
2.490 МКД
1.790 МКД
1.611 МКД
Заштеда: 879 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Квантитет: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ТЕКСАС ЈАКНА
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја ДЕНИМ
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 66% Памук 22% Полиестер 10% Вискоза 02% Еластин

Trenutno nema komentara
2.490 МКД
1.790 МКД
1.611 МКД
Заштеда: 879 МКД
Извести ме за попуст
2
1