Барај
%
×
DAN JOHN - Италијански бренд за софистицирани мажи

Нова колекција за тебе и твоите пријатели.

ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
GUESS

ЈАКНА

Шифра на артикл: GSS012776
Isbn: N2GL01KB160-MBHG
3.690 МКД
1.850 МКД
1.850 МКД
Заштеда: 1.840 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции

Провери достапност
 • 4 Години
  4 Години
 • 24 Месеци
  24 Месеци
 • 3 Години
  3 Години
 • 5 Години
  5 Години
 • 6 Години
  6 Години
 • 2 Години
  2 Години
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЈАКНИ
Бренд GUESS
Пол БЕБЕ МОМЧИЊА
Боја СИНА
Сезона SS22 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 22
Состав 99% Памук 1% Еластан

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 27091107-52
1.290 МКД
Заштеда -48%
2.490 МКД
Големина
67
69
70
71
72