Барај
%
×
DAN JOHN - Италијански бренд за софистицирани мажи

Нова колекција за тебе и твоите пријатели.

ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
MANGO

ЈАКНА

Шифра на артикл: 27067724-12
5.990 МКД
3.990 МКД
3.990 МКД
Заштеда: 2.000 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции

Провери достапност
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
 • XL
  XL
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЈАКНИ
Бренд MANGO
Пол МАШКИ
Боја ЖОЛТА
Сезона SS22 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 22

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ A2793-0001
4.193 МКД
Заштеда -30%
5.990 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ DM0DM13339-ZFW
6.890 МКД
Заштеда -30%
9.890 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ RPL009091
6.290 МКД
Заштеда -20%
7.890 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 27261-0000
1.797 МКД
Заштеда -70%
5.990 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ M5010094A-M6C
1.857 МКД
Заштеда -70%
6.190 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
XXL
XXXL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 79134-0001
3.387 МКД
Заштеда -70%
11.290 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL