Барај
%
×
DAN JOHN - Италијански бренд за софистицирани мажи

Нова колекција за тебе и твоите пријатели.

ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
GEOX

ЈАКНА

Шифра на артикл: W2520PT2506-2127
13.790 МКД
9.653 МКД
9.653 МКД
Заштеда: 4.137 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции

Последно парче
Провери достапност
 • 40
  40
 • 42
  42
 • 44
  44
 • 46
  46
 • 48
  48
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЈАКНИ
Бренд GEOX
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЖОЛТА
Сезона SS22 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 22
Состав 100% ПОЛИЕСТЕР

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 27033260-10
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 27903263-11
2.090 МКД
Заштеда -30%
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ A049390DFAW-22K
13.190 МКД
Заштеда -30%
18.790 МКД
Големина
XS
S
M
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ RPL009076
7.690 МКД
Заштеда -30%
10.990 МКД
Големина
XS
S
M
L