Барај
%
×
DAN JOHN - Италијански бренд за софистицирани мажи

Нова колекција за тебе и твоите пријатели.

ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
GEOX

ЈАКНА

Шифра на артикл: M2521JT2620-1603
Провери достапност
 • 48
  48
 • 50
  50
 • 52
  52
 • 54
  54
 • 56
  56
 • 58
  58
Одреди величина
Залихи
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЈАКНИ
Бренд GEOX
Пол МАШКИ
Боја МАСЛИНЕСТА
Сезона SS22 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 22
Состав 100% ПОЛИЕСТЕР

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ A2D6E-A58
5.499 МКД
Заштеда -50%
10.990 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
XXXL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ RPL009199
8.490 МКД
Заштеда -30%
12.190 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 27094381-43
4.990 МКД
Заштеда -17%
5.990 МКД
Големина
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ RPL009063
5.490 МКД
Заштеда -30%
7.890 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ M5011255A-6IM
2.845 МКД
Заштеда -50%
5.690 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
XXXL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ M5011128A-6DU
3.995 МКД
Заштеда -50%
7.990 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ M5011260A-20E
11.495 МКД
Заштеда -50%
22.990 МКД
Големина
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ M5011185A-LO3
15.495 МКД
Заштеда -50%
30.990 МКД
Големина
M
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ GSS011749
5.290 МКД
Заштеда -50%
10.590 МКД
Големина
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 2833221-92
2.495 МКД
Заштеда -50%
4.990 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
XXXL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 27100867-37
3.490 МКД
Заштеда -13%
3.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 27000867-37
3.990 МКД
Големина
S
M
XL
XXL