Барај
%
×
DAN JOHN - Италијански бренд за софистицирани мажи

Нова колекција за тебе и твоите пријатели.

ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
LEVI'S

ЈАКНА

Шифра на артикл: A2040-0000
5.990 МКД
4.193 МКД
4.193 МКД
Заштеда: 1.797 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции.

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции

Провери достапност
 • M
  M
 • L
  L
 • XL
  XL
 • XXL
  XXL
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЈАКНИ
Бренд LEVI'S
Пол МАШКИ
Боја ДЕНИМ
Сезона SS22 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 22

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ M5011382A-6YR
3.745 МКД
Заштеда -50%
7.490 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
XXXL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ GSS012620
5.290 МКД
Заштеда -20%
6.590 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 2833223-16
1.995 МКД
Заштеда -50%
3.990 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
XXXL
Sačuvano u omiljne
ТЕКСАС ЈАКНА M5011276A-6BW
3.095 МКД
Заштеда -50%
6.190 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
XXXL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ DM0DM12752-1AB
4.990 МКД
Заштеда -30%
7.090 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 27044757-TO
3.490 МКД
Заштеда -30%
4.990 МКД
Големина
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 72334-0601
6.792 МКД
Заштеда -20%
8.490 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 72334-0599
5.943 МКД
Заштеда -30%
8.490 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 72334-0574
6.792 МКД
Заштеда -20%
8.490 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 72334-0573
5.943 МКД
Заштеда -30%
8.490 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ GSS012103
5.990 МКД
Заштеда -30%
8.590 МКД
Големина
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 2833224-12
1.995 МКД
Заштеда -50%
3.990 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
XXXL