Барај
%
×
MANGO КОЛЕКЦИЈА ЕСЕН-ЗИМА '22

Погледнете ги најновите производи за жени, мажи и деца!

ЈАКНА
SPRINGFIELD

ЈАКНА

Шифра на артикл: 8273526-37

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции

Провери достапност
Одреди величина
Залихи
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЈАКНИ
Бренд SPRINGFIELD
Пол ЖЕНСКИ
Боја БЕЛА
Сезона SS22 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 22
Состав 100% ВИСКОЗА

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 6N4YJ8051000-A06
19.690 МКД
Големина
XXS
XS
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 27024024-05
1.791 МКД
Заштеда -55%
1.990 МКД
3.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ RPL009144
4.392 МКД
Заштеда -44%
5.490 МКД
7.890 МКД
Големина
XS
S
M
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ GSS011418
5.192 МКД
Заштеда -44%
6.490 МКД
9.290 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ WS310513A-01C
2.795 МКД
Заштеда -50%
5.590 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ W1220NT2843-1584
3.777 МКД
Заштеда -70%
12.590 МКД
Големина
40
42
44
46
48