Барај
%
×
DAN JOHN - Италијански бренд за софистицирани мажи

Нова колекција за тебе и твоите пријатели.

ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
TOMMY HILFIGER

ЈАКНА

Шифра на артикл: DM0DM13268-XNL
9.890 МКД
6.890 МКД
6.890 МКД
Заштеда: 3.000 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции

Провери достапност
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
 • XL
  XL
 • XXL
  XXL
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЈАКНИ
Бренд TOMMY HILFIGER
Пол МАШКИ
Боја ЦРВЕНА
Сезона SS22 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 22
Состав 100%Полиамид


Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ M5011334A-RXG
5.295 МКД
Заштеда -50%
10.590 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
XXXL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ M2520UT2815-7115
8.953 МКД
Заштеда -30%
12.790 МКД
Големина
50
52
54
56
58
60
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ A036810KEAF-7CJ
21.990 МКД
Заштеда -30%
31.490 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ A2C9P-845
6.999 МКД
Заштеда -30%
9.990 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
XXXL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ M5010825A-RXG
1.677 МКД
Заштеда -70%
5.590 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
XXL
XXXL