Барај
%
×
DAN JOHN - Италијански бренд за софистицирани мажи

Нова колекција за тебе и твоите пријатели.

ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
GEOX

ЈАКНА

Шифра на артикл: M2521JT2620-1617
12.790 МКД
8.953 МКД
8.953 МКД
Заштеда: 3.837 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции

Последно парче
Провери достапност
 • 48
  48
 • 50
  50
 • 52
  52
 • 54
  54
 • 56
  56
 • 58
  58
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЈАКНИ
Бренд GEOX
Пол МАШКИ
Боја КРЕМ
Сезона SS22 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 22
Состав 100% ПОЛИЕСТЕР

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
КОЖНА ЈАКНА 50469845-275
41.990 МКД
Големина
48
50
52
54
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 37000028-08
3.990 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ A049820BBAG-7DV
17.790 МКД
Заштеда -30%
25.490 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ DJ000613
4.118 МКД
Заштеда -25%
5.490 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ DM0DM12303-ACM
6.390 МКД
Заштеда -30%
9.190 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ DJ000547
4.493 МКД
Заштеда -25%
5.990 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 0953523-52
1.995 МКД
Заштеда -50%
3.990 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
XXXL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ J30J320613-AB0
7.790 МКД
Заштеда -30%
11.190 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 27024378-08
4.990 МКД
Заштеда -23%
6.490 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ GSS012018
4.790 МКД
Заштеда -50%
9.490 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 2833230-51
1.995 МКД
Заштеда -50%
3.990 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
XXXL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ RPL009065
7.290 МКД
Заштеда -30%
10.390 МКД
Големина
M
L
XL