Барај
%
×
MANGO КОЛЕКЦИЈА ЕСЕН-ЗИМА '22

Погледнете ги најновите производи за жени, мажи и деца!

ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
MANGO

ЈАКНА

Шифра на артикл: 27003263-68
Šifra proizvođača: 27003263
2.990 МКД
1.690 МКД
1.521 МКД
Заштеда: 1.469 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЈАКНИ
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја ВИОЛЕТОВА
Сезона SS22 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 22
Состав 100% Полиамид Полнење: 80% Рециклиран полиестер 20% Полиестер

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ DW0DW09350-VLK
4.712 МКД
Заштеда -60%
5.890 МКД
11.890 МКД
Големина
XS
S
M
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ GSS012152
5.992 МКД
Заштеда -44%
7.490 МКД
10.690 МКД
Големина
XS
S
M
L