Барај
%
×
DAN JOHN - Италијански бренд за софистицирани мажи

Нова колекција за тебе и твоите пријатели.

ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
SUPER DRY

ЈАКНА

Шифра на артикл: M5011334A-RXG
10.590 МКД
5.295 МКД
5.295 МКД
Заштеда: 5.295 МКД
Извести ме за попуст

Cross sale промоција -10% за 1,-15% за 2,-20% за 3 и повеќе производи

Провери достапност
 • M
  M
 • L
  L
 • XL
  XL
 • XXL
  XXL
 • XXXL
  XXXL
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЈАКНИ
Бренд SUPER DRY
Пол МАШКИ
Боја ЦРВЕНА
Сезона SS22 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 22
Состав 70% Волна 27% Полиестер 3% Најлон

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ DM0DM13268-XNL
6.890 МКД
Заштеда -30%
9.890 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ M2520UT2815-7115
8.953 МКД
Заштеда -30%
12.790 МКД
Големина
50
52
54
56
58
60
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ A036810KEAF-7CJ
21.990 МКД
Заштеда -30%
31.490 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ A2C9P-845
6.999 МКД
Заштеда -30%
9.990 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
XXXL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ M5010825A-RXG
1.677 МКД
Заштеда -70%
5.590 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
XXL
XXXL