Барај
%
×
DAN JOHN - Италијански бренд за софистицирани мажи

Нова колекција за тебе и твоите пријатели.

ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
GEOX

ЈАКНА

Шифра на артикл: W2520ZT2600-9000
15.790 МКД
11.053 МКД
11.053 МКД
Заштеда: 4.737 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции

Cross sale промоција -10% за 1,-15% за 2,-20% за 3 и повеќе производи

Провери достапност
 • 40
  40
 • 42
  42
 • 44
  44
 • 46
  46
 • 48
  48
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЈАКНИ
Бренд GEOX
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Сезона SS22 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 22
Состав 100% ПОЛИЕСТЕР

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
КОЖНА ЈАКНА 50466789-001
22.960 МКД
Заштеда -30%
32.790 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ A050680PCAK-9XX
14.590 МКД
Заштеда -30%
20.890 МКД
Големина
XS
S
M
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 22SWEW33-2000
12.990 МКД
Заштеда -30%
18.590 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 22SWEW14-2000
7.790 МКД
Заштеда -30%
11.190 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 50465291-001
15.120 МКД
Заштеда -30%
21.590 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
КОЖНА ЈАКНА 50462596-001
20.720 МКД
Заштеда -30%
29.590 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ W2520AT2666-9000
7.145 МКД
Заштеда -50%
14.290 МКД
Големина
40
42
44
46
48
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 27033260-99
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 27903263-99
2.090 МКД
Заштеда -30%
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ GSS012127
6.990 МКД
Заштеда -30%
9.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ GSS012126
7.390 МКД
Заштеда -30%
10.590 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ RPL009140
7.390 МКД
Заштеда -20%
9.190 МКД
Големина
XS
S
M