Барај
%
×
DAN JOHN - Италијански бренд за софистицирани мажи

Нова колекција за тебе и твоите пријатели.

ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
GEOX

ЈАКНА

Шифра на артикл: W2521BT2850-8295
12.790 МКД
6.395 МКД
6.395 МКД
Заштеда: 6.395 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции

Cross sale промоција -10% за 1,-15% за 2,-20% за 3 и повеќе производи

Провери достапност
 • 40
  40
 • 42
  42
 • 44
  44
 • 46
  46
 • 48
  48
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЈАКНИ
Бренд GEOX
Пол ЖЕНСКИ
Боја РОЗOВА
Сезона SS22 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 22
Состав 100% ПОЛИАМИД

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ W2520QT2506-8295
10.843 МКД
Заштеда -30%
15.490 МКД
Големина
40
42
44
46
48