Барај
%
×
MANGO КОЛЕКЦИЈА ЕСЕН-ЗИМА '22

Погледнете ги најновите производи за жени, мажи и деца!

ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
GEOX

ЈАКНА

Шифра на артикл: W2521UT2920-2128

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции

Cross sale промоција -10% за 1,-15% за 2,-20% за 3 и повеќе производи

Провери достапност
Одреди величина
Залихи
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЈАКНИ
Бренд GEOX
Пол ЖЕНСКИ
Боја БЕЛА
Сезона SS22 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 22
Состав 100% ПОЛИЕСТЕР

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 6N4YJ8051000-A06
19.690 МКД
Големина
XXS
XS
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 27024024-05
1.791 МКД
Заштеда -55%
1.990 МКД
3.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ RPL009144
4.392 МКД
Заштеда -44%
5.490 МКД
7.890 МКД
Големина
XS
S
M
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ GSS011418
5.192 МКД
Заштеда -44%
6.490 МКД
9.290 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ WS310513A-01C
2.795 МКД
Заштеда -50%
5.590 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ W1220NT2843-1584
3.777 МКД
Заштеда -70%
12.590 МКД
Големина
40
42
44
46
48