Барај
%
×
DAN JOHN - Италијански бренд за софистицирани мажи

Нова колекција за тебе и твоите пријатели.

ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
MANGO

ЈАКНА

Шифра на артикл: 27024377-TN
1.990 МКД
1.590 МКД
1.590 МКД
Заштеда: 400 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции

Провери достапност
 • 8 Години (128cm)
  8 Години (128cm)
 • 9 Години (134cm)
  9 Години (134cm)
 • 10 Години (140cm)
  10 Години (140cm)
 • 12 Години (152cm)
  12 Години (152cm)
 • 13-14 Години (164 cm)
  13-14 Години (164 cm)
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЈАКНИ
Бренд MANGO
Пол ДЕВОЈЧИЊА
Боја ДЕНИМ
Сезона SS22 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 22
Состав 99% Памук 01% Еластин

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 27064381-TC
1.690 МКД
Заштеда -15%
1.990 МКД
Големина
08
09
10
12
14
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 27024377-TM
1.590 МКД
Заштеда -20%
1.990 МКД
Големина
07
08
09
10
12
14
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 27024377-TC
1.590 МКД
Заштеда -20%
1.990 МКД
Големина
08
09
10
12
14