Барај
%
×
DAN JOHN - Италијански бренд за софистицирани мажи

Нова колекција за тебе и твоите пријатели.

ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
SPRINGFIELD

ЈАКНА

Шифра на артикл: 2833228-14
3.990 МКД
1.995 МКД
1.995 МКД
Заштеда: 1.995 МКД
Извести ме за попуст
♻️

Производи со органски памук

Cross sale промоција -10% за 1,-15% за 2,-20% за 3 и повеќе производи

Провери достапност
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
 • XL
  XL
 • XXL
  XXL
 • XXXL
  XXXL
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЈАКНИ
Бренд SPRINGFIELD
Пол МАШКИ
Боја СИНА
Сезона SS22 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 22
Состав 100% ПАМУК

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 50472295-453
24.990 МКД
Големина
48
50
52
54
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ A2D6E-433
5.499 МКД
Заштеда -50%
10.990 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
XXXL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ M5011400A-3H1
3.445 МКД
Заштеда -50%
6.890 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 0953523-85
1.995 МКД
Заштеда -50%
3.990 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
XXXL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 0953528-18
2.495 МКД
Заштеда -50%
4.990 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
XXXL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ M5011378A-3H1
4.095 МКД
Заштеда -50%
8.190 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
XXXL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ GSS012101
10.590 МКД
Заштеда -30%
15.190 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ GSS012019
5.690 МКД
Заштеда -50%
11.290 МКД
Големина
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ RPL009090
5.490 МКД
Заштеда -30%
7.890 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ RPL009064
6.290 МКД
Заштеда -20%
7.890 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 27062509-50
2.190 МКД
Заштеда -27%
2.990 МКД
Големина
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ GSS011442
9.190 МКД
Заштеда -30%
13.190 МКД
Големина
S
M
L
XL