Барај
%
×
DAN JOHN - Италијански бренд за софистицирани мажи

Нова колекција за тебе и твоите пријатели.

ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
REPLAY

ЈАКНА

Шифра на артикл: RPL009079
Isbn: W7706.000.10300-010
18.390 МКД
12.890 МКД
12.890 МКД
Заштеда: 5.500 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции

Cross sale промоција -10% за 1,-15% за 2,-20% за 3 и повеќе производи

Провери достапност
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЈАКНИ
Бренд REPLAY
Пол ЖЕНСКИ
Боја СИНА
Сезона SS22 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 22
Состав 98% Памук 2% Еластин.

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 8273515-15
1.245 МКД
Заштеда -50%
2.490 МКД
Големина
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 194843_BL
1.890 МКД
Заштеда -50%
3.790 МКД
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ RPL009080
17.090 МКД
Заштеда -30%
24.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 8273513-16
1.995 МКД
Заштеда -50%
3.990 МКД
Големина
36
38
40
42
44
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ A049960KEAF-99K
15.590 МКД
Заштеда -30%
22.290 МКД
Големина
XS
S
M
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ W5010717A-06G
1.677 МКД
Заштеда -70%
5.590 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL